• 0212 603 32 09 / Yenibosna Merkez Mh. 29 Ekim Cd. K:9 N:93 Bahçelievler/İST.

AKTİF DENEYİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LTD. ŞTİ.

Akden Ortak Sağlık Güvenlik Birimi; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında kurum ve kuruluşlara Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet vermektedir.

Akden OSGB, 400’ü aşkın kurum ile 20.000 den fazla çalışanın iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sağlamaktadır. Akden OSGB nitelikli iş sağlığı ve güvenliği hizmetini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz sağlık ve iş güvenliği hizmetlerinin çağdaş ve uluslararası standartlara taşınması için özellikli ve uzmanlaşmış sağlık, iş güvenliği ve eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi amacıyla ulusal ve uluslararası toplu yaşam alanlarında etkin ve lider bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etkili, verimlilik artıran, rekabete açık, yenilikçi ve butik sağlık ve iş güvenliği hizmetleri ulusal çapta yaygınlaştırılması ve uluslararası pazara taşınması amacıyla danışma, eğitim ve hizmet sunucu olarak belirleyici rol almaktır.

STRATEJİMİZ

Öncelikle kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara Hastane Öncesi Sağlık Sektöründeki ve İş Güvenliği ile ilgili tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak..